Vicenti to nie tylko doskonałe rzymskie smaki, ale i otwartość na współpracę. Szczycimy się naszym indywidualnym podejściem do klienta i nie boimy się podejmować nawet najbardziej ambitnych wyzwań! 

Oferujemy w szczególności:

- catering: planujesz organizację konferencji, szkolenia firmowego, przyjmujesz gości, a może po prostu potrzebujesz pysznego jedzenia podczas rodzinnej uroczystości? Chętnie podejmiemy się przygotowania cateringu w prawdziwie rzymskim stylu. Pamiętaj, że Vicenti to nie tylko pizza, ale i świetne makarony, gnocchi, lasagne i tiramisu. Taki catering zawsze się sprawdza!
- zniżki pracownicze: chętnie współpracujemy z firmami - zarówno tymi małymi jak i dużymi korporacjami. Skontaktuj się z nami, żeby porozmawiać o możliwości zniżek dla Twoich pracowników!
- zniżki dla studentów i uczniów: Vicenti jest ulubionym przystankiem dla zabieganych krakowskich studentów i uczniów. Nic dziwnego - nasze dania sprzedawane na wagę są w naprawdę przystępnych cenach, a do tego konsekwentnie stawiamy na zdrowe składniki i pyszne smaki! Zachęcamy do współpracy także szkoły i uczelnie, publiczne i prywatne!

- szkolenia i warsztaty integracyjne: Vicenti stawia na pyszne jedzenie, ale jesteśmy też otwarci na organizowanie rozmaitych wydarzeń, w tym warsztatów i spotkań integracyjnych, podczas których Twoi pracownicy mogą nauczyć się robienia prawdziwej rzymskiej pizzy! Podczas takich spotkań zawsze świetnie się bawimy, bo uwielbiamy dzielić się naszą pasją!

- realizacja wyjątkowych zamówień: nie boimy się wyzwań! Chcesz pizzę z nietypowymi składnikami, a może pizzę w nietypowym kształcie? Tort z pizzy? A co powiesz na prezent dla bliskiej ci osoby, w postaci indywidualnego szkolenia z wypiekania pizzy? A może masz jakiś inny, zupełnie szalony pomysł? Skontaktuj się z nami! Lubimy nowe wyzwania!

 

Współpraca

+48  502 866 171

Ul. Szewska  27, Kraków 

pizza kraków vicenti al taglio pizzeria
pizza kraków vicenti al taglio pizzeria

Ul. Szewska 27
31-009 Kraków

vicenti2805@gmail.com

Kontakt

Nasze
restauracje

Kraków:
 

Szewska 27 (obok Bunkra Sztuki) poniedziałek-piątek 10:00 - 20:00

sobota 11.00 - 20.00

Wielopole 18

poniedziałek-piątek 10:00 - 20:00
sobota-niedziela 11.00 - 20.00
Kazimierza Wielkiego (wkrótce otwarcie!)

 

Nowy Sącz - Filia


ul. Rokitańczyków 28/3